*** Penzion Pod Kostelem Slezska Harta ubytovanie Mezina

Penzion Mezina Pod Kostelem Slezska Harta

Ubytovanie v súkromí Pod kostolom Slezská Harta :
Penzión ponúka ubytovanie v novo zrekonštruovanom objektu v obci Mezina u Bruntálu na Severnej Morave. Ubytovanie Pod kostolom je blízko všetkým turisticky atraktívnym cieľom v okolí, vodná nádrž Slezská Harta je vzdialená len 3km. Praded, najvyššia hora Jesenikov, je vzdialený 25 km.

 Pod Kostelem Slezská Harta Mezina ubytovanie :
K dispozícii je 12 lôžok s možnoťou 3 prísteliek. V objekte je 5 izieb a to 2 trojlôžkové a 3 dvojlôžkové. K dispozícii je samozrejme vybavená kuchyňa (sporák, chladnička s mrazničkou, kávovar, mikrovlnka, varna kanvica a varič), 2 sprchové kúty a 4 WC. V prízemí je spoločenská miestnosť s vlastným barom a výčepným zariadením, taktiež sa tam nachádza stolný fotbál a biliard.

Slezská Harta ubytovanie Mezina penzión Pod Kostelem služby :
Vonku je priestranná záhrada s ohniskom, kde nebudete nikým rušení. Možné je aj zapožičanie horských bicyklov, detského bazénku a nafukovacieho člna na vodu. Veľmi príjemné, nízke ceny za ubytovanie, zvlášť sa účtuje cena spotrebovanej elektriny a vody!

Pod Kostolom Slezská Harta ubytovanie Mezina Penzion Jeseníky :
Vodná nádrž Slezská Harta (2 km) - všetky vodné športy, požičovňa lodiek, vhodné na potápanie aj rybárčenie. Kúpalisko a rybník 5 km, tenisové kurty 4 km. Najbližší Lyžiarsky vlek 3 km, Lyžiarske stredisko Malá Morávka 18 km - nočné lyžovanie, umelé zasnežovanie, požičovňa lyží. Ďalšie lyžovanie pre náročných na Pradedu. Turistika a cykloturistika. Výlety do okolia: hrad Sovinec, Kružberk, Vikštejn, Skála Panny Marie, kúpeľné centrum Karlova Studánka, vodná nádrž Dlouhé Stráne, Praded, rašelinisko Rejvíz, jaskyne Na Pomezí a na Špičáku, Rešovské vodopády, Venušina sopka, lávový hrdý u Mezina, Malý jeden Veľký Roudná, Velké Losiny, Vrbno pod Pradědem - Sklárne, Rozhladňa Zlatý Chlum, kúpele Jeseník, celodenné výlety do neďalekého Poľska. Okolité mestá: Bruntál, Krnov, Rýmarov, Šternberk, a ďalšie ...
Penzion Mezina Pod Kostelem Slezska Harta - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Mezina Pod Kostelem Slezska Harta - hotel má reštauráciuPenzion Mezina Pod Kostelem Slezska Harta - V hoteli je biliardPenzion Mezina Pod Kostelem Slezska Harta - k dispozícii letná terasaPenzion Mezina Pod Kostelem Slezska Harta - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Mezina Pod Kostelem Slezska Harta - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Mezina Pod Kostelem Slezska Harta - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Mezina Pod Kostelem Slezska Harta - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Pod Kostelem Slezska Harta ubytovanie Mezina Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 2 °C Nočná tepl.: -3 °C Vietor: 5 m/s